تبلیغات
ریسمان محکم - هارپ چیست؟
هارپ چیست؟
نوشته شده توسط مهدیار در ساعت 07:08 ب.ظ

 

ادعاهای عجیبی دارند! اصرار میکنند هر چه دیده و شنیده اند توهم نیست! میگویند تحت سلطه ی صدا های غیبی هستند! از اشعه ی نامرئی و سوزنده ی فضای اینترنتی میترسند!

6 زن و مرد تهرانی در سطح های فرهنگی و اجتماعی متفاوت ماجرای شگفت انگیزی را پیش روی دادیار دادسرای جرائم رایانه ای گذاشته اند.

شاید شنیدن داستان خارق العاده این 6 زن و مرد تصوری بوجود اورد که انها توهم دارند اما این یک واقعیت است خیلی ها در سراسر جهان با چنین مشکلاتی مواجه هستند. شاید یکی از پیچیده ترین معما های جهان شنیده شدن صدای موتور سیکلتی باشد که هر لحظه دور تر میشود و در کل اروپا همه ان را شنیده اند خصوصا در جزیره ای واقع در جنوبی ترین بخش این قاره  و هنوز هیچ کس به طور قطعی نمیداند این صدای غریب چیست.

پس از بررسی ها ی بسیار و پرس و جو های فراوان و برخورد به بن بست ها و گره خوردگی ها دادیار پرونده برای نخستین بار به تحقیقات علمی پرداخت و خود را دربرابر فرضیه ی ترسناکی دید که می تواند تاثیر گذار ترین عامل برای گرفتار شدن مردان و زنان سطح جهان باشد.

در این شاخه به نظر میرسد که به جز این 6 زن و مرد گروه زیاد دیگری نیز در چنین شرایطی هستند اما نمی دانند باید چه کنند ایا خود را بیمار میدانند یا تحت تسلط کامل قرار میگیرند .

شاید هیچ کس تصور نکند که یک  پروژه اقتصادی مخرب توانسته نه تنها فضای مجازی را الوده کند بلکه زندگی هزاران انسان  و جانور دیگر را به خطر بیندازد .

هارپ چیست؟

"هارپ" به صورت یك فرستنده امواج الكترومغناطیسی عمل می‌كند كه هدف آن در ظاهر  تاثیر گذاری بر آسمان و الكترون های آزاد لایه ایونوسفر است. این سیستم، الكترون‌های این لایه را در ارتفاع تقریبا 275 كیلومتری به جنبش وامی‌دارد. در حالت عادی این لایه دارای دمایی معادل 1400 درجه سانتیگراد است كه در اثر این تحریك انرژی فراوانی در آن به وجود آمده و در نتیجه دما تا 20درصد افزایش می‌یابد و این ناحیه به حالت انبساطی در می‌آید.اما در واقع به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پایه گذاری شده است.این سیستم در حال حاضر از یک سری انتن های مخصوص (180 برج انتن الومینیومی به ارتفاع 50/23 متر ) تشکیل شده و روی زمین وسیعی به مساحت 23 هزار متر مربع در الاسکا نصب شده است.

نظرات متعددی در مورد خطرات پروژه یا استفاده از این تاسیسات به عنوان یک سلاح تا کنون عنوان شده است.از ایجاد وقوع زمین لرزه های متعدد در مناطق مختلف جهان تا کنترل اب و هوا ده ها ادعای مختلف در مورد پروژه هارپ است .مشهور ترین این نظریات توطئه از طرف گزارش روزنامه پراودا در روسیه و نیز هوگو چاوز در سال 2010 میلادی مطرح شدند; امریکا با این تاسیسات زلزله هائیتی را خلق کرد.

ایجاد موج ELF با فرکانس از 1 تا 20 هرتز توسط ایونوسفیر که با برخورد امواج هارپ تولید شده و سپس به زمین فرستاده می شود و تا اعماق 35 کیلو متری زمین نفوذ میکند که پس از برخورد به لایه های مختلف زیرزمینی تولید صدا کرده و در پی ان ایجاد زلزله می کند .

شاید ندانید 30 دقیقه قبل از زلزله سیچوان در سال 2008 چین واکنش گداختگی ایونوسفیر در اسمان مشاهده شد که در پی ان زلزله هولناک 8 ریشتری در انجا به وقوع پیوست.

هارپ با قابلیت تکنولوژی ترموگرافی می تئاند کلیه اطلاعات معدن های زیرزمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیرزمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.

ایجاد اختلال در جریان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپیوتر هواپیما های  مسافر بری , جت های جنگنده , کشتی ها, زیر دریایی ها و غیره نیز از اثار مخرب پروژه هارپ است.

ایجاد انفجار ها ی عظیم زیرزمینی با قدرت بمب های اتمی و بدون تولید اشعه های رادیو اکتیو از خطرناک ترین اثار پروژه هارپ است و جالب ترین بخش را اختلال در عملکرد طبیعی ایونوسفیر  که چرخش زمین را در کنترل دارد می دانیم که می تواند در اینده زمین را بع نابودی بکشاند.

ایجاد دیوار های رادیویی ضد هواپیما و ضد موشک نیز یکی از قدرت های مورد استفاده از این پروژه است.

مرگ عجیب هزاران ماهی ساردین در سواحل شیلی، سقوط جنازه های سوخته کلاغ ها از آسمان سوئد، مرگ صدها هزار ماهی در آرکانزاس، بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز مرده در لوئیزانا و کنتاکی، مرگ دسته جمعی میلیون‌ها ماهی در خلیج "چزاپیک" آمریکا، مرگ صدها تن ماهی در سواحل برزیل و ده ها هزار خرچنگ در انگلیس، مرگ ماهی ها و  دلفین های سوخته خلیج فارس، مرگ دسته جمعی نهنگ‌ها در استرالیا هیچ كدام حالت طبیعی نداشته و احتمال می‌رود در اثر آزمایش‌ها و حمله هایی در اثر امواج هدایت شونده روی داده باشند.

نیروی تزریقی به یونوسفر توسط هارپ، نوسانات موجی فراوانی در این لایه ایجاد می‌كند به طوریكه امواجی با طول موج های خاص و فركانس های پایین كه بازه‌ای از 40 هرتز تا یك هزارم هرتز را شامل می‌شود؛ به وجود می‌آیند. این فركانس‌های پایین دارای برد عمیقی تا هزاران كیلومتر بوده و قادرند بر روی زمین به اهداف وسیعی از بدن انسان گرفته تا اعماق دریاها نفوذ كنند.

مهم ترین بخش پروژه هارپ ایجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهر ها و کنترل انسان ها از راه دور و ایجاد غش و تولید وهم در مغز انسان ها اشاره شده است میتوان گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با این تکنولوژی جدید کاملا متروکه است بگونه ای که هارپ می تواند با یک عملکرد کلیه ی کامپیوتر ها را از فاصله ی دور کنترل کند و مغز انسان را به تسخیر خود در اورد.

در واقع هدایت کننده گان پروژه هارپ در الاسکا نه تنها به جایی رسیده اند که زمین لرزه تولید می کنند بلکه توانسته اند برای اهدافشان روح و روان انسانها را تحت تسلط بگیرند.

فجایع طبیعی در هر دورانی همراه با خساراتی بوده است. اما، آنچه كه امروز اتفاق می افتد نسبت به گذشته شدت بی سابقه ای دارد.

"زبیگنیو برژینسکی"، مشاور "جیمی کارتر" رئیس جمهوری سابق آمریكا و مشاور کنونی "اوباما" معتقد است كه "هارپ" سلاحی برای بی‌ثبات کردن کشورهایی است كه با واشنگتن اتحاد و همسویی ندارند. به گفته او "با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و روش هایی كه این تكنولوژی‌ها در اختیار کشورهای بزرگ قرار می‌دهند؛ این كشورها می‌توانند حتی بدون آنکه نیروهای امنیتی خود را در جریان قرار دهند جنگ‌هایی سریع و غافلگیرکننده به راه بیاندازند."

رژینسکی اضافه می کند: "اكنون تكنولوژی‌هایی در اختیار ماست که به کمک آنها می‌توانیم تغییراتی در آب وهوا ایجاد كرده و شرایطی مانند خشکسالی و طوفان به وجود آوریم كه این امر می تواند توانایی های دشمنان احتمالی ما را تضعیف كرده و آنها را به پذیرش شرایط ما مجبور كند

دكتر " نیك بگیش" یكی از دو مولف كتاب "فرشتگان این هارپ را نمی نوازند" اشاره كرد كه در 1997 طی مقاله ای در روزنامه واشنگتن پست اشاره می كند كه 40 درصد بودجه تجهیزات نیروی هوایی آمریكا مربوط به پروژه های مخفی است. این نویسنده مدعی شد كه این پروژه ها تا جایی امنیتی هستند كه حتی كنگره آمریكا نیز از ابعاد و زوایای كامل آن بی خبر است. در این كتاب به زوایای پنهان هارپ به عنوان یك اسلحه پرداخته شده است.

اما نگاه دیگری نیز وجود دارد كه تمامی گفته‌ها در مورد هارپ را یك بزرگنمایی و پروپاگاندای تبلیغاتی از طرف خود آمریكا می‌داند و معتقد است كه نه هارپ و نه هیچ تكنولوژی بشری دیگری حداقل با توجه به محدودیت های دانش كنونی نمی‌تواند چنین قدرتی داشته باشد و كارهایی با این وسعت انجام دهد. دیدگاه مذكور این تبلیغات را در راستای ترساندن دیگر ملت ها از آمریكا و به انقیاد و انفعال كشیدن آنها دانسته و باوری به كارایی هارپ در ایجاد خشكسالی، زلزله، توفان و دیگر اتفاقاتی كه به طور مثال ذكر شد ندارد.

برای مثال دكتر ناصر حافظی مقدس، زمین شناس، مهندس زلزله شناسی و استاد دانشگاه در گفتگو با كیهان درباره پدیده هارپ می گوید: "پروژه مطالعاتی هارپ درخصوص مطالعه اصول فیزیكی كنترل كننده یونوسفر است كه علاوه بر آمریكا چند كشور دیگر نیز در آن مشاركت دارند. هدف اصلی این پروژه بهبود ارتباطات رادیویی بوده است اگرچه ارتش آمریكا در این پروژه بدنبال كنترل و نظارت بر ارتباطات رادیویی می باشد.

دكتر حافظی مقدس می‌افزاید: "مطرح شده كه آمریكا در ادامه پروژه جنگ ستارگان بدنبال نوعی سلاح الكترومغناطیسی جدید است كه با فشرده سازی بخشی از یونسفر و انعكاس آن امواج الكترومغناطیسی با فركانس بالا كه قدرت حرارتی زیاد دارند را به مناطق مورد نظر در سطح كره زمین وارد كند. این مطلب فرضیه هایی است كه مشخص نیست قابلیت اجرایی داشته باشد." این مهندس زلزله شناسی به ارتباط هارپ و زلزله اشاره می كند و می گوید: "منشأ شایعاتی كه درخصوص ارتباط زلزله با پروژه هارپ وجود دارد شاید از این طریق می باشد كه زلزله های بزرگ همراه با تغییرات وسیع در اتمسفر بالای منطقه كانونی می باشند و اغتشاشاتی را در كره یونسفر ایجاد می كنند. تلاش هایی جهت استفاده از این پدیده برای پیش بینی زلزله نیز در حال انجام است. اما اینكه با هدایت امواج الكترومغناطیس بتوان در یك منطقه زلزله ایجاد نمود توجیه علمی ندارد.

دكتر محمدعلی رحمانی نیا، زمین شناس، كارشناس زلزله شناسی و استاد دانشگاه نیز در تحلیل موضوع هارپ می گوید: "در وهله اول باید اشاره كنم كه "هارپ" پروژه ای است توسط چند كشور جهان از جمله آمریكا، روسیه، ژاپن، كانادا و... دنبال می شود و هدف آنها نیز شناخت لایه آیونوسفر و مطالعه آن است و در واقع پروژه هارپ فقط مختص آمریكا یا یك كشور خاصی نیست، از طرفی هم ارتش آمریكا در بخش نیروهای دریایی و هوایی پروژه ای را درباره جنگ ستارگان دنبال می كنند و هدفشان این است كه بتوانند امواج الكترومغناطیسی را بر روی زمین برگردانند، كه اگر بتوانند این كار را انجام دهند خواهند توانست حرارت زیادی را در نقطه ای از زمین ایجاد كنند."

دكتر رحمانی نیا در ادامه تصریح كرد: "اگر زلزله طبیعی اتفاق بیافتد در لایه یونوسفر اختلالاتی ایجاد می‌شود و از این اختلالات ایجاد شده در واقع می‌توان وقوع برخی زلزله ها را پیش بینی كرد، از همین موضوع آمریكاییان بحث هارپ را پیش كشیده اند و در واقع با این اقدام می خواهند اذهان عمومی مردم جهان را فریب داده و به نفع خود از آن بهره برداری كنند."

 

با توجه به سابقه نظام آمریكا در سوءاستفاده‌های گسترده و غیر انسانی از علوم و دانش‌های گوناگون باید گفت كه به نظر می‌رسد "هارپ" كه به معنای ساز "چنگ" است؛ این بار توسط جانیان آمریكایی در سمفونی به ویرانی كشیدن كره زمین و تهدید زیستن انسان در آن نواخته می‌شود.

 


»

قالب وبلاگ

قالب میهن بلاگ

بازی آنلاین

بازیگر